czwartek, 20 sierpnia 2015

#Mercedes&womanDress Muzalewska

Make-up & Hair Kamila Figurska

# SzafarniaFryderykaChopina

Dzień przed....21.00 jestem w pracowni razem z mamą. Mama jest zasypana pracą, a ja jeszcze ją męczę pytaniami odnośnie prawidłowego krojenia. Cały czas szukam czegoś na jutrzejszą sesję. Przekładam materiały z kąta w kąt, aż tu nagle wpada mi koronka w ręce. Rodzi się pomysł jak tu ją wykorzystać. Szyję dopasowaną sukienkę ,lecz czegoś mi brakuje.... Kombinuję, przykładam resztę koronki do sukienki i wpadam na pomysł by zrobić 2 w 1. Krótka sukienka koktajlowa z dopinanym dołem. Idealnie, Jestem z siebie dumna. 22.30 wychodzimy z mamą z pracowni, gasimy światła, jedziemy do domu, szybki prysznic i do łóżka.

Część 1/3

7:00 Pobudka. Budzik przestawiam z 4 razy zanim wstanę, dlatego jeśli mam wstać o np 7, budzik ustawiam na 6. Gdy tylko otworzę oczy, przeglądam Facebook'a, Instagram i przeglądam portale z wiadomościami.
7.15 idę pod prysznic. Tym razem na dobry początek dnia na rękawicę z trawy morskiej leję karmelowo-cynamonowy olejek do kąpieli (Farmona), pobudza zmysły i robię się głodna 7.30 jem śniadanie - serek wiejski z truskawkowym dżemem, bułeczka i gorąca herbata z dwiema łyżeczkami cukru. Pycha. Po śniadaniu wypada sprzątnąć, lecz nie zawsze mi to wychodzi. Całe szczęście, że dzisiaj mam robioną fryzurę i makijaż dlatego jeszcze na szybko maluję paznokcie.
8:00 ruszam z domu. Wraz z Fotografem i właścicielem auta jadę do Golubia-Dobrzynia. Po drodze dowiaduję się, że możemy zrobić sesję zdjęciową na terenie Zamku w Golubiu. Myślę sobie - super, dzień idealnie zaplanowany, wszystko pójdzie szybko i sprawnie.
Po godzinnej podróży docieramy do salonu fryzjerskiego Kamili Figurskiej, żony Zbyszka (właściciela auta). Złota kobieta. Razem z mężem są bardzo mili. 
9.10 zasiadam w fotelu i delektuję się kawą z mlekiem i cukrem.  Kamila robi mi mega volume na włosach. Następnie dopełnia całość makijażem, zdolniacha.
11.30 zwarta i gotowa wyruszam wraz z ekipą ( Fotografem, Kamilą i Zbyszkiem) na zdjęcia.
Pierwszy przystanek Szafarnia Fryderyka Chopina...cdn


Pozdrawiam SM :*2 komentarze :

  1. Piękna sukienka, jak i pomysł na sesję bardzo niebanalny :)

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. wow amazing inspiration with outstanding color combination its such a great update!
    www.ultimofashions.co.uk

    OdpowiedzUsuń